Privātuma politika

Privātuma politika

1. Šī Privātuma politika izskaidro, kā SIA "Evelatus" apstrādā personas datus, pakalpojumu izmantošanā tiešsaistes veikalā evelatus.lv. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko SIA "Evelatus" ievāc no mājas lapas, e-pasta korespondences, pieteikumiem, līgumiem un citiem avotiem.

2. SIA "Evelatus", Reģ. Nr. 40003734912, juridiskā adrese: Ainavas, 2A, Rīga, LV-1084, Latvija, ir Pārzinis, kas izpilda Vispārējo noteikumu prasības (EK) 2016/679 Eiropas Parlamenta un 2016/679 par Padomes (ES) par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un brīvu apriti šādu datu, un mēs garantējam konfidencialitāti un datu drošību.

Personas datu vākšana

3. Apstrādājot personas datus, tiek ievēroti Regulas noteikumi par noteikumiem, neatkarīgi no valsts, no kuras Jūs varat piekļūt evelatus.lv interneta veikala pakalpojumiem. Jūs esat informēts, ka Jūsu personas datus Latvijā var apstrādāt arī, pamatojoties uz šīs valsts tiesību aktiem.

4. Informējam, ka, norādot savu e-pasta adresi, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta interneta veikala evelatus.lv datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

5. Jūs esat informēts, ka, lietojot vietni evelatus.lv, SIA "Evelatus", vai jebkura trešā personai, kas darbojas evelatus.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, lai izsekot un uzskaitīt:

 • 5.1. kopējo mājas lapas apmeklējumu skaitu;
 • 5.2. katras konkrētās mājas lapas apmeklētāju skaitu;
 • 5.3. IP adreses;
 • 5.4. citus datus, kuru mērķis ir sistēmu administrēšana, kā arī interneta veikala evelatus.lv uzlabojumu organizēšana.

Personas datu apstrāde

6. Personas datu apstrādes mērķis:

 • 6.1. Pieteikumu izskatīšana un apstrāde;
 • 6.2. Pakalpojumu un distances līgumu, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izūtīšana;
 • 6.3. Uzņēmumu valdības procesu efektivitātes nodrošināšana
 • 6.4. Plānošana un biznesa analītika;
 • 6.5. Jaunumu izsūtīšana.

Personas datu glabāšanas ilgums

7. SIA "Evelatus" glabā personas datus atbilstoši normatīvo aktu prasībām:

 • 7.1. kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA "Evelatus" var realizēt savas likumīgās intereses;
 • 7.2. kamēr SIA "Evelatus" pastāv juridisks pienākums glabāt datus saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • 7.3. kamēr darbojas personas datu subjekta piekrišana, lai pienācīgi apstrādātu datus, ja nav cita likumiska pamata datu apstrādei.

Personas datu saņēmēji

8. SIA "Evelatus" likumā noteiktajos gadījumos var nodot informāciju trešajām personām. Arī SIA "Evelatus" var izmantot ārējos pakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju izpildi.

9. Datus, kas apkopoti un uzkrāti interneta portālā evelatus.lv , SIA "Evelatus" informatīvos nolūkos un statistikas datu apkopošanai ir tiesīgi nodot arī citiem uzņēmumiem.

10. Dati, kas ļauj identificēt personu, kas šajā procesā netiek nodoti trešajām personām, izņemot pasūtījumus, kas tiek noformēti līzingā, kur ir nepieciešams pārbaudīt personas datus.

11. Personas dati netiek nodoti trešajām valstīm.

Piekļuve saviem personas datiem un citas subjekta tiesības

12. SIA "Evelatus" sazinās ar personas datu subjektu, izmantojot kontaktinformāciju, ko norādījis personas datu subjekts (tālruņa numurs, e-pasta adrese, adrese).

13. Ja personas datu apstrāde tiek uzsākta un notiek ar personas datu subjekta piekrišanu, subjektam ir tiesības to atsaukt, nosūtot e-pastu uz: admin@evelatus.lv

14. Atsaucot piekrišanu datu apstrādei, nevar pārtraukt datu apstrādi, kas tiek veikta, balstoties uz citiem tiesiskiem pamatiem.

15. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, nosūtot iesniegumu par to uz e-pastu: admin@evelatus.lv. Pieprasījums tiek pieņemts tikai tad, ja tas tiek nosūtīts no vienas un tās pašas e-pasta adreses, ar kuru ir reģistrēts lietotāja profils.

16. SIA "Evelatus" ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas, kas tiks publicētas interneta veikalā evelatus.lv.

Preces saņemšanas līgums

17. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu, vai ar garantijas talonu un kopā ar precem.

18. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “Evelatus” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

19. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci www.evelatus.lv klientu centrā, vai iepriekš sarunāto vaikalu – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to Omniva Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

20. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 18. Un 19. punktus aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.