IKT pret biznesa dīkstāvi

01/06/2020
Evelatus administrātors

Šodien vēlamies padalīties ar svaigu portāla rakstu, kurā mūsu uzņēmuma vadītājs Valters Ģērmanis, dalās ar savām domām par biznesa darbību šajā neparastajā pandēmijas laikā. Zemāk piedāvājam jūsu uzmanībai ieskatu delfi.lv rakstā. 


Pārmaiņas, ko nesa veselības krīze, lielākajai daļai uzņēmumu nāca kā negaiss no skaidrām debesīm, apdraudot to darbību. Ikdienas darbības pārveidošana atbilstoši drošības noteikumiem, rūpes par darbinieku un klientu veselību, esošo tehnoloģiju paplašināta izmantošana, jaunu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) risinājumu ieviešana – tie ir tikai daži no izaicinājumiem, kas īsā laika posmā piemeklējuši biznesa vidi. Kā šajā krīzes skartajā laikā izvairīties no biznesa dīkstāves? Pieredzē dalās mobilo telefonu un to aksesuāru ražotājs, mazumtirdzniecības tīkls "Evelatus".   


"Evelatus" šajā laikā piedzīvojis pārmaiņas, pārprofilējot uzņēmuma darbību un paplašinot piedāvāto produktu klāstu. Līdz šim uzņēmums nodarbojās ar mobilo telefonu un to aksesuāru ražošanu un mazumtirdzniecību. Tomēr, ārkārtējās situācijas laikā tika pieņemts lēmums uz laiku veikalus aizvērt, lai pasargātu gan darbiniekus, gan klientus. Lai uzņēmums turpinātu darboties, "Evelatus" uzsāka aizsargvairogu un sejas masku ražošanu, kā arī to eksportēšanu. 

Domājot, ko varam darīt, lai vīrusa izplatība mazinātos, sapratām, ka viens no veidiem, kā to panākt ir individuālo aizsarglīdzekļu ražošana. Šobrīd individuāli aizsarglīdzekļi – gan sejas maskas, gan vairogi ir teju deficīts, tādēļ nolēmām uzsākt to ražošanu tepat – Latvijā. No saviem uzticamajiem piegādātājiem pasūtījām nepieciešamās komponentes sejas aizsargvairogu izgatavošanai un tos saliekam kopā uz vietas. Tāpat, esam uzsākuši arī auduma sejas aizsargmasku ražošanu un pārdošanu gan tepat Latvijā, gan preces eksportējot," par pielāgošanos jaunajai situācijai stāsta "Evelatus" dibinātājs Valters Ģērmanis.   


Raksta pilno versiju ir iespējams izlasīt spiežot uz šo saiti


Gaidīsim Jūs mūsu veikalos, kā arī interneta mājaslapā www.evelatus.lv 

Būsim veseli un rūpesimies par savu veselību!