Datu kabelis Evelatus Universal MFI Data Cable 1m MFI02 White

20100
Novietojiet kursoru uz attēla, lai to palielinātu
Pieejams
17.00
+
Mūsu priekšrocības

thumb_up Augstais reitings- 4,8 no 5 (750 balsis)Reitings salidzini.lv - 5.0, Facebook reitings - 4,8

access_time 99% preču pieejamas dienas laikāGandrīz visa mājas lapā esošā prece ir pieejama mūsu veikalos. Ja velaties saņemt pasūtījumu kādā konkrētajā veikalā, tas var aizņemt no 1 līdz 3 dienām.

stars 15 gadu pieredzeJau 15 gadus strādājam šajā sfērā, klienti mums uzticas un atstāj pozitīvās atsauksmes.

store 27 veikali VISĀ LATVIJĀApskatīties un izvēlēties kāroto preci dzīvē? Protams! Nav tālu jābrauc, izvēlaties mājām tuvāko veikalu! Uz vietas ir plašs preču sortiments!

Oficiāla garantijaOficiāla ražotāja garantija

autorenew Preču atgriešana 14 dienu laikāJūs varat atgriezt preci, kas iegādata interneta veikalā evelatus.lv, 14 dienu laikā, pat neminot atgriešanas iemeslu.

Piegādes veidi
Apmaksas veidi

Apraksts


Datu kabelis MFI02

Vai ir iespējams atrast izturīgu un kvalitatīvu datu kabeli mūsdienu tirgū? Visbiežāk sastopami plastmasas kabeļi, kas ātri nolietojas. Ņemot vērā cenas jaunākajiem kabeļiem, katrs bojātais vads noved pie vēl lielākas vilšanās. Kur gan atrast kvalitatīvu un izturīgu kabeli, kas kalpos ilgi un uzticami, turklāt par pašu izdevīgāko cenu tirgū? Jums vairs nevajadzēs uzdot sev šo jautājumu, jo mēs jums piedāvājam Evelatus Data Cable ar patīkamu labas cenas un kvalitātes kombināciju. Palutiniet savu tālruni ar aksesuāru, kas pārspēs jebkuru citu kvalitātes un cenas ziņā.

Kvalitāte un drošība

Evelatus datu kabelis MFI02 iepriecinās jūs ar savu izturību un drošumu. Kabeļa korpuss ir izveidots no polivinīlhlorīda un neilona. Kabelis ir maksimāli izturīgs, un savienotājs, kas ir visbiežāko bojājumu vieta, ir labi aizsargāts. Vada garums ir 1 metrs.

Vislabākais mūsu klientiem

Mēs radām vislabākās kvalitātes produktus tieši jums, lai jums būtu patīkamāk tos lietot. Evelatus Data Cable MFI02 ir premium kvalitātes produkts, tāpēc jūs varat nešaubīties, ka izmantojat pārbaudītu un kvalitatīvu aksesuāru!

Labākā kvalitāte par vislabāko cenu

MFI02 datu kabelis ir sertificēts produkts, kas garantē labu kvalitāti. Tas ir tikpat ērts kā Apple firmas oriģinālais kabelis, taču par pieejamāku un labāku cenu.

Īpašības


Kabeļa tips:
Lightning
Ražotājs:
EVELATUS
Krāsa:
Balta
Vada garums (m):
1