Aizsargstikls Evelatus Apple iPhone 6/6s 2.5D 0.33mm

12067
Novietojiet kursoru uz attēla, lai to palielinātu
Pieejams
10.00
+
Mūsu priekšrocības

thumb_up Augstais reitings- 4,8 no 5 (750 balsis)Reitings salidzini.lv - 5.0, Facebook reitings - 4,8

access_time 99% preču pieejamas dienas laikāGandrīz visa mājas lapā esošā prece ir pieejama mūsu veikalos. Ja velaties saņemt pasūtījumu kādā konkrētajā veikalā, tas var aizņemt no 1 līdz 3 dienām.

stars 15 gadu pieredzeJau 15 gadus strādājam šajā sfērā, klienti mums uzticas un atstāj pozitīvās atsauksmes.

store 27 veikali VISĀ LATVIJĀApskatīties un izvēlēties kāroto preci dzīvē? Protams! Nav tālu jābrauc, izvēlaties mājām tuvāko veikalu! Uz vietas ir plašs preču sortiments!

Oficiāla garantijaOficiāla ražotāja garantija

autorenew Preču atgriešana 14 dienu laikāJūs varat atgriezt preci, kas iegādata interneta veikalā evelatus.lv, 14 dienu laikā, pat neminot atgriešanas iemeslu.

Piegādes veidi
Apmaksas veidi

Apraksts


Aizsargstikls

Divi vienā - smalkums un izturība. Pārsteidzoši plāns, bet īpaši izturīgsprodukts, kas aizsargās jūsu displeju no skrambām un triecieniem, sagādājotjums komfortu un pārliecību.


Papildus nodrošinājums

Jums vairāk nenāksies uztraukties par saplīsušu ekrānu, jo par to tagadparūpēsies Evelatus aizsargstikls. Tas ir radīts no Asahi Dragontrail īpašiizturīga stikla, ko var salīdzināt tikai ar safīru. Jums vairs nenāksies domātpašu sliktāko, kad telefons nokrīt ar ekrānu uz leju, jo aizsargstikls pārņem triecienuuz sevi, aizsargājot ierīces displeju. Šāds nodrošinājums atbrīvos jūs noliekiem pārdzīvojumiem, un ļaus atvilkt elpu.


Pieskarieties vieglumam

Evelatus aizsargstikls neradīs absolūti nekādu diskomfortu. Jums nevajadzēspastiprināti uzspiest uz ekrāna vai darīt to vairākas reizes, jo stikls, parspīti tā izturībai, ir praktiski nepamanāms, un tam ir patīkami pieskarties.


Saule kļūs jums par draugu

Evelatus aizsargstikls parūpēsies arī par to, lai jūsu atspulgs izskatītosprecīzs un pievilcīgs. Uz apgriezto stikla pusi ir uzklāts pretatspīdumapārklājums, kas neļaus deformēties attēlam uz ekrāna pat spilgtā gaismā.


Ekrāns bez gaisa burbulīšiem

Varat aizmirstpar lieka laika tērēšanu ilgas aizsargstikla līmēšanas dēļ. Evelatusaizsargstiklu var uzlīmēt ātri, neatstājot uz ekrāna gaisa burbulīšus. Stiklslabi pielīmējas, nesagādājot jums liekas pūles. Kā arī, ja aizsargstiklumainīsiet, to noņemot redzēsiet to pašu jauno un pievilcīgo telefonu, koaizsargājis uzticamais Evelatus aizsargstikls.

Īpašības


Ražotājs:
EVELATUS
Savietojama telefona modelis:
Apple iPhone 6/6s
Savietojama telefona zīmols:
Apple
Stikla veids:
Nepilnais ekrāna pārklājums
Stikla pārklājums:
Glancēts
Oleofobais pārklājums:
9H aizsardzība:
Biezums (mm):
0.33

Jūs varētu ieinteresēt