Kāpēc tieši Evelatus? Viss ir vienkārši:

 

Evelatus – Latvijas telefonu un aksesuāru ražotājs, interneta veikals, mazumtirdzniecības veikalu tīkls un vairumtirdzniecības noliktava.

 

Evelatus ir svarīgs katrs klients un katra atsauksme! Mēs – Jūsu draudzīgā kompānija! Mēs esam par mieru un stipru ģimeni, par prieku, kuru Jums un Jūsu tuvajiem var dāvāt pirkumi mūsu veikalos. Evelatus iestājas par stiprām un tradicionālām ģimenēm: „Stipra ģimene, stipra sabiedrība!” Mēs – uzņēmums ar kristīgām vērtībām. Evelatus – uzņēmums, kas attīsta ekonomisko situāciju mūsu valstī. Atbalstot Latvijas ražotāju, mēs atbalstīsim paši sevi, ģimenes un Latviju!

 

Evelatus — viens no vadošajiem partneriem sadarbībā ar tādiem ražotājiem kā Samsung, Apple, Huawei, Nokia un citi. 

Uz visām precēm ir oficiālā ražotāju garantija. Ja kaut kas ir nogājis greizi, Jūs vienmēr varat vērsties pēc palīdzības pie mūsu speciālistiem. Mēs vienmēr būsim priecīgi Jums palīdzēt!

 

Evelatus ražo augstas kvalitātes produkciju ar savu zīmolu. Jūs varat būt pārliecināti par mūsu produkcijas kvalitāti. Mēs arī piedāvājam vienu no plašākajiem sortimentiem Latvijā, ar pilnu pieejamo produktu aprakstu.

 

Mūsu mājaslapā Jūs ieraudzīsiet labāko un ērtāko sistēmu iepirkumiem internetā. Lai arī kādas būtu Jūsu vēlmes – apskatīt interesējošās preces parametrus, apskatīt biežāk pirktākos produktus vai arī ātri atrast Jums vajadzīgo modeli un veikt pasūtījumu – Evelatus sniegs Jums patīkamāko resursu izmantošanu, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām interneta iepirkumu vidē. Viss strādā ātri un precīzi! Jūs varat sastādīt savu vēlmju sarakstu, varat ātri un vienkārši salīdzināt produktus, izveidot savu profilu, kur var redzēt sarakstu ar iepriekš iegādātajām precēm, ir iespējams pievienot vairākas piegādes adreses un datus juridiskas personas pirkumam.

 

Tikai Evelatus piedāvā Jums nevainojamu atlaižu sistēmu un ekskluzīvo preču iegādi par labākajām cenām visā Latvijā. Ja Jūs jau esat mūsu draugs Facebook lapā, droši vien esat pamanījis, ka bieži tur izlozējam balvas un patīkamas dāvanas. Ja vēl neesat parakstījies uz mūsu jaunumiem sociālajos tīklos, tad aicinām pievienoties mums! Mēs vienmēr esam priecīgi par jauniem draugiem. Sociālajos tīklos mums ir 100% pozitīvas atsauksmes! Gaidām Jūs pie mums Facebook, Instagram, Twitter un Youtube.

 

Evelatus - vienmēr labas cenas, augstas kvalitātes produkcija un ātra piegāde klienta rokās. Mums ir liela vairumtirdzniecības noliktava, kas ļauj mums nekavējoties apstrādāt pasūtījumus un nosūtīt tos tieši Jums visātrākajā laikā.

 

Pašiem nepacietīgākajiem klientiem mēs piedāvājam saņemt preci mūsu veikalā. Jebkurā no 17 veikaliem Evelatus Jūs sagaidīs mūsu laipnie darbinieki, kuri ir gatavi vienmēr nākt palīgā un atbildēt uz visiem interesējošajiem jautājumiem par mūsu produkciju. Mūsu kompānija aktīvi piedalās programmā „Latvijas Labums”


Programmas „Latvijas Labums” organizatori vēlas mainīt Latvijas pircēju paradumus, mudinot izvēlēties vietējo ražotāju produktus. Pēdējā laikā iedzīvotāju attieksme ir manāmi mainījusies – jau 49% ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem biežāk ir pirkuši tieši Latvijā ražoto produkciju.

Tādi rezultāti ir kompānijas TNS pētījumam, kas tika veikts sadarbībā ar kanāla LNT raidījumu „900 sekundes”. Programma „Latvijas Labums” norisinās jau vairākus gadus. Programmas īstenotāji – Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera un tās partneri – mudina attīstīt Latvijas ekonomiku, dodot priekšroku vietējiem produktiem un pakalpojumiem. Arī mēs aicinām mūsu draugus, klientus un partnerus piedalīties šajā programmā un izvēlēties tieši tos produktus, kas ražoti Latvijā. 


 

Īsi par pašu galveno

 

Telefonu ražotājs – Latvijas kompānija Evelatus. Galvenā vērtība, kuru kompānija pārstāv savā ikdienas darbā, ir vesela, pilnvērtīga un harmoniska ģimene. Attīstīties un rūpēties par savu ģimeni - tas ir katra mūsdienīga cilvēka cienīgs dzīvesveids. Katras sabiedrības pamatā ir ģimene. Ja ģimene ir vāja, tad arī sabiedrība ir vāja. Ja ģimene ir stipra, tad arī sabiedrība ir stipra. Tāpēc, lai mūsu Latvijas tauta attīstītos un plauktu, mums ir jāpievērš uzmanība tam, uz kādiem pamatiem un principiem tiek celtas mūsu ģimenes - tā uzskata kompānijas Evelatus dibinātājs un valdes loceklis Valters Ģērmanis, ģimenes galva un piecu bērnu tēvs. 


 

Par kompāniju


Šobrīd kompānija Evelatus sadarbojas ar pasaules mēroga mobilo telefonu oficiālajiem pārstāvjiem - Samsung, Nokia, Apple, LG, HTC, BlackBerry, Cat, Meizu, Huawei, Xiaomi. Kompānija Evelatus ir mobilo telefonu, planšetdatoru un citas tehnikas izplatītājs Latvijā, strādājot vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Labs sākums Evelatus jaunajā nozarē bija savas produkcijas ražošana un pārdošana - aksesuāri mobilajiem telefoniem un pirmais viedtālrunis Evelatus Classic EC01. 2014. gadā Latvijas patentu birojs nominēja kompāniju Evelatus titulam „Gada preču zīme - Latvijā”. Un jau 2016. gadā Evelatus ieguva 2. vietu nominācijā „Gada preču zīme - Pasaulei”.

 

 
 
 
9458c3218b9d03bc52e3678930573433