2016.g. 22. janvārī

Liela diena kompānijai Evelatus, jo mūsu lielajā ģimenē ir jaunienācējs. Ir atvērts jauns Evelatus veikals, un tas neatrodas Rīgā, kā visi ir pieraduši, bet gan vēju pilsētā Liepājā. Ilgi gaidītais veikals atvērts t/c Ostmala, un tas devis mums jaunu virzienu mūsu veikalu līnijai visās Latvijas pilsētās. Veikala atvēršana ir tikai maza daļa no tā, ko esam paveikuši – mēs izveidojām jaunas darba vietas, piedāvājam pilsētas iedzīvotājiem kvalitatīvas preces par ļoti izdevīgām cenām, kā arī noslēdzām līgumu par Liepāja futbola kluba sponsorēšanu.

Ja Jūs dzīvojat Liepājā, tad noteikti nāciet ciemos uz mūsu veikalu t/c Ostmala. Bet, ja neesat no Liepājas, tad noteikti atbrauciet, te ir ļoti skaisti! 

2016.g. 2. martā

Ar prieku prezentējam mūsu jauno aksesuāru kolekciju „Evelatus Accessories”. Šī kolekcija nebūt nav pirmais mūsu ražotais produkts, bet tā ir pirmā aksesuāru līnija, kas sastāv no: aizsargstikliem (visiem pieprasītākajiem viedtālruņu modeļiem), USB datu kabeļiem, tīkla adapteriem, selfie nūjām, aizsargplēvēm, ārējiem akumulatoriem 5.000 un 10.0000 mAh (Power Bank), austiņām un Bluetooth skaļruņiem. Šīs preces var iegādāties mūsu internetveikalā.
2016.g. 14. - 18. martā

Nupat aizvadīta viena izstāde, un mēs piedalāmies jau nākamajā izstādē, bet šoreiz pasaule līmenī – „CeBIT 2016”! Evelatus iziet starptautiskā līmenī. Izstādē mēs ne tikai ieguvām jaunus starptautiskus kontaktus, bet arī prezentējām savu produkciju. Šogad tie bija ekskluzīvie Evelatus aksesuāri 2016 un mūsu mīļais telefons Evelatus Classic. Izstādē mūsu produkcija sajūsmināja apmeklētājus, un pasūtījumi sāka plūst no visām pasaules malām: ASV, Maltas, Dubaijas, Vācijas, Anglijas un daudzām citām zemēm.
2016.g. 13. aprīlī

Tiek prezentēts jaunais Aminatas dziesmas „Fighter” videoklips, kura ģenerālsponsors ir mūsu kompānija. Atgādināsim, ka konkursā „Eurovision 2015” Aminata ieguva 6. vietu!
2016.g. 20. aprīlī

Mūsu kompānija iepazīstina Latvijas iedzīvotājus ar jauno transporta līdzekli E-Board! Sezonas sākumam mēs piedāvājam divus modeļus: E-Board Classic un E-Board Music. Tas ir revolucionārs transporta līdzeklis, kas pārvietojas ar apkārtējai videi nekaitīgu enerģijas veidu – elektrību. Šī tehnikas brīnuma kontrolēšana ir ļoti vienkārša: ar nelielu ķermeņa sasvēršanu uz priekšu Jūs sāksiet braukt taisni, bet, sasveroties uz aizmuguri, brauksiet atpakaļgaitā. Ar kāju palīdzību var regulēt pagriezienus. Konkrētāku informāciju Jūs varat apskatīt mājaslapā eboard.lv.
2016.g. 26. aprīlī

Lielais pārsteigums! „Latvijas gada preču zīme 2015 – Pasaulei”. Pagājušajā gadā mēs neieguvām godalgotās vietas, toties šogad esam ieguvuši 2. vietu starp visām mūsu valsts kompānijām. Liela loma bija šī gada izstādei „CeBIT 2016”. Izstādē mēs pārstāvējām mūsu valsti, un kā parādīja godalgotā vieta, mēs to paveicām diezgan labi.
2016.g. 22. maijā

Pēc pieciem mēnešiem mums atkal ir papildinājums – atvērts jauns veikals t/c Spice Home. Veikals ir kā neliela saliņa ar pašu nepieciešamāko. Tajā Jūs atradīsiet populārākos viedtālruņu modeļus un ekskluzīvus aksesuārus. Būsim priecīgi Jūs redzēt ciemos!