Evelatus Huawei G7 Ekrāna aizsargstikls
Novērtējums:
0%
Noliktavā
€13,00
Produkts: Evelatus Huawei G7 Ekrāna aizsargstikls tiek pievienoti grozam ...
x
x
Produkts: Evelatus Huawei G7 Ekrāna aizsargstikls tika pievienots grozam.

Aizsargstiklam “Evelatus” piemīt augsta kvalitāte. Gala produkta iegūšanas process sastāv no 6 posmiem, kur katrā no tiem notiek stingra produkta kvalitātes uzraudzība. Tieši šī iemesla dēļ, aizsargstikls “Evelatus” nodrošina drošu Jusu viedtālruņa ekrāna aizsardzību no dažādiem bojājumiem.

Triecienizturīgs - Rūdīta stikla ekrāna saudzētāji ir izgatavoti no vairāku stiklu sakausējuma. Pēc ilgām pētniecības un uzlabojuma programmām tie kļuvuši stingrāki, cietāki un izturīgāki.

Nano pārklājuma apstrāde - Pēc nano pārklājuma apstrādes virsmai gandrīz nepaliek pirkstu nospiedumi un kristalizācijas punkti. Virsma ir daudz gludāka.

Augsta caurspīdīguma pakāpe - Perfekti pieskaņots displejam, augsta caurspīdīguma pakāpe, 100% atspoguļo ekrāna krāsas.

Oleofobisks pārklājums- Pārklājums perfekti atstums eļļainus nospiedumus no stikla virsmas, kas padara displeja notrīšanas procesu vieglu un ātru.

Pretskrāpējuma un nodilumizturība - Izejot caur augstas un zemas temperatūras svārstības rūdīšanu un sasniedzot blīvumu līdz 9H, efektīvi iztur berzi un asu objektu skrāpējumus.

Evelatus ir moderns un Latvijā atpazīstams zīmols, kurš piedāvā savu jauno mobilo tālruņu aksesuāru līniju, kas atbilst augstākās kvalitātes standartiem un visiem produktiem nodrošināta Eiropas CE sertifikācija. Piedāvājumā ietilpst: selfiju statīvi, displeju aizsargstikli un aizsargplēves, pārnēsājamie akumulatori, austiņas un citi produkti, kuri iepakoti modernos ražotāja iepakojumos.

 

Kopējie parametri:

Ražotājs: Evelatus

Aizsargstikla veids: Rūdīts stikls

Komplektācija: Ekrāna aizsargs (1gab.)

 

Papildus:

Aizsardzības tips:Pret skrāpējumiem, putekļiem, netīrumiem un triecieniem

Īpašas atzīmes: 9H Aizsardzība 

Uzrakstīt savu atsauksmi

Jūs rakstāt atsauksmi par:Evelatus Huawei G7 Ekrāna aizsargstikls